Czas: 04:33

Odsłony: 231 332

2 735 142

Dodany: 2014-10-27 16:59:06

Autor: Pih

Kategoria: Muzyka

pihpihszoukino nocnekinonocneczarnyhi fipihszou recofficialvideo9 literypreorderpremiera

Pih - Kino Nocne (prod. Czarny Hi-Fi) OFFICIAL VIDEO Kino NocneKup limitowaną edycję albumu Pih - Kino Nocne
http://www.PIHSZOU.pl

Pih mówi jasno „Ten utwór to odtrutka na wszechobecny pop w rapie, to treść, coś nad czym można się pochylić, zdobyć na refleksję”.

Drastyczność opisu i precyzja słowa - dziś macie okazję zasmakować w tym, co przygotował Pih w pierwszym, oficjalnym utworze promującym jego najnowszy krążek. „Kino Nocne” to nie tylko metafora. Tak naprawdę słuchając utworu, z upływem czasu zdajemy sobie sprawę, iż opisy, od tych raczej znanych tylko z ekranu, przechodzą w sceny, które wcale nie są nam obce z życia codziennego... Pih powraca w swoim stylu, zapomnijcie o banalności.
Ostrzegamy – te brutalne sceny nie są dla ludzi o słabych nerwach...

Za warstwę muzyczną odpowiada Czarny Hi-Fi, obraz jest autorstwa ekipy filmowej 9 Liter Filmy.

Teledysk powstał dzięki pomocy marki odzieżowej SSG oraz sklepu Membrana www.membranarapgra.pl

Pih na FB http://www.facebook.com/pihszou
Pih na Instagramie http://instagram.com/pihszou#

Album: Kino Nocne;
Title: Kino Nocne;
Artist: Pih;
Producer: Czarny Hi-Fi;
Lyrics: Pih;
Mix i mastering: Puzzel;
Projekt graficzny: Daro;
Label: Pihszou

Limitowany preorder KINA NOCNEGO! Do każdej płyty zamówionej na www.districtarea.pl dołączony zostanie plakat oraz vlepki. Liczy się oczywiście kolejność zamówienia, każda z 3500 płyt przeznaczonych na preorder zostanie własnoręcznie podpisana przez Piha oraz będzie posiadała swój unikatowy numer.

Premiera najnowszej płyty Piha „Kino Nocne” już 25 listopada!

Nowy album to również nowe otwarcie na rynku wydawniczym – „Kino Nocne” ukaże się bowiem nakładem PIHSZOU REC. Po „Kwiatach Zła” i trylogii „DR” wydanych w Step Rec., artysta postanowił uniezależnić się od opolskiej wytwórni.

Znaczący jest już sam tytuł nowego krążka, który jednoznacznie wskazuje kierunek inspiracji. Na płycie znajdzie się 15 premierowych kompozycji, które zabiorą słuchaczy na nocny seans z Pihem.
Fani, którzy cenią artystę za precyzję spostrzeżeń i celność komentarzy, często mocno kontrowersyjnych, nie zawiodą się i tym razem. Jak mówi sam Pih, „płyta odkrywa przed słuchaczem mój wewnętrzny świat. Jest mocnym wyrazem i wynikiem poszukiwań.”

Na płycie, swoimi gościnnymi zwrotkami, artystę wspierają m. in. Peja, Pezet, Chada, Joka, Buka. To jednak nie całe grono... Artysta nie zdradza wszystkich szczegółów, zapowiadając niespodziankę dla słuchaczy!
Za warstwę muzyczną „Kina Nocnego” odpowiedzialna jest czołówka polskich prodcentów: Sqra, Marcin Pawbeats Pawłowski, Matheo, BobAir, David Gutjar, NNFOF, Dj Creon, RX, Teka, Czarny Hi-Fi oraz uRban.
Autorami oprawy graficznej płyty są Łukasz Gurugomez Kosy, Winicjusz Bartków, Adam Fedorowicz oraz Dariusz DARODAR Jabłoński.

Facebook