Czas: 03:18

Odsłony: 4 109 368

9 813 534

Dodany: 2013-05-24 09:33:26

Autor: Natalia Przybysz

Kategoria: Muzyka

natalia przybysznatusistarsjanis joplinkozmic bluestribute to janis joplin

Natalia 'Natu' Przybysz - Niebieski (official video)


Pobierz Natalia 'Natu' Przybysz - Niebieski (official video) w jakości 320 kbps !!! - bez logowania - za darmo

Utwór z nowego albumu Natalii Przybysz "Kozmic Blues: Tribute To Janis Joplin". Do piosenki powstał teledysk, do którego zdjęcia odbyły się w Wiedniu.
http://natu.warnermusic.pl

Kołysząca piosenka "Niebieski", w stylu kojarzącym się z Janis Joplin, z piękną solówką na harmonijce ustnej, jest jedynym autorskim utworem na albumie "Kozmic Blues: Tribute To Janis Joplin", który wypełniły interpretacje kompozycji z repertuaru niezapomnianej wokalistki.

Muzykę do piosenki „Niebieski" napisał Jurek Zagórski, gitarzysta towarzyszący artystce na koncertach, zaś tekst jest autorstwa NATU. Zdjęcia do teledysku zrealizowano w Wiedniu. Natalia tak wspomina pobyt w stolicy Austrii: "Wyjątkowy dzień z mamą w Wiedniu w towarzystwie fotografa, którego pracami zachwycam się od dawna. Mega spontaniczna produkcja. Ekipa filmowa: trzy osoby -- ja, mama i Bartek Pogoda".

Piosenka "Niebieski" została zakwalifikowana do finałowej dziesiątki konkursu "SuperPremiery 2013" na 50. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Utwory wybrano spośród ponad 250 nadesłanych przez twórców z całej Polski!

Sprawdź w dystrybucji cyfrowej:
Deezer: http://www.deezer.com/pl/album/6594581
iTunes: http://itunes.apple.com/pl/album/kozmic-blues/id650652173

Facebook