Smolasty - Cały Klub To My [Official Music Video]'Cały Klub To My' to drugi singiel promujący i zapowiadający nowy materiał Smolastego, epka 'Jestem, byłem, będę' ujrzy światło dzienne już 31 marca i będzie dostępna w sklepach sieci Media Markt oraz Saturn, a także na preorder.pl.

ZAMÓW PŁYTĘ W PRZEDSPRZEDAŻY:
http://preorder.pl/muzyka/polska/smolasty-jestem-bylem-bede

POSŁUCHAJ SINGLA W SERWISACH DIGITALNYCH: http://wmg.lnk.to/CalyKlubToMy

Video do nowego utworu zostało zrealizowane we współpracy z warszawskim klubem Bal, a wystąpili w nim ludzie biorący udział w specjalnej akcji zorganizowanej w mediach społecznościowych Smolastego.

Utwór 'Cały Klub To My' wyprodukowany został przez Smolastego i OLKA.

SMOLASTY NA FACEBOOKU: http://www.facebook.com/smolasty
BAL NA FACEBOOKU: http://www.facebook.com/klubBAL

Reżyseria: Adam Gawenda
Zdjęcia: Adam Gawenda, Jacek Nawrat
Montaż: Adam Gawenda
Animacje: KOOZA
Kierownik produkcji: Mateusz Dziwis
Oświetlenie: Gburek Oświetlenie
Oświetlacz: Marian Brzoza
Makijaż: Lucyna Rossa
Dyżurny planu: Mateusz Mazurkiewicz

Smolasty to urodzony w 1995 roku wokalista, producent i autor tekstów pochodzący z Warszawy. Wśród swoich muzycznych idoli wymienia reprezentujących kanadyjską scenę muzyczną: duet Majid Jordan, Drake’a czy PARTYNEXTDOOR, a także pochodzącego z Los Angeles Kid Ink’a, którego ceni za podejście do muzyki i stawia sobie za przykład.

Swoją przygodę z muzyką rozpoczynał od rapu i funku, co zaowocowało założeniem zespołu, w którym grał m.in. na gitarze. Dorastając otaczał się przeróżną muzyką: od twórczości przełomu lat 60tych i 70tych, słuchanych z winylowych płyt taty, przez Chrisa Browna czy Omariona. Wszystko to sprawiło, że utwory Smolastego trudno zamknąć w sztywnych ramach gatunkowych.

Poza muzyką Smolasty jest wielkim fanem komiksów i kreskówek, co widać m.in. pośród Jego licznych tatuaży.

Do tej pory znany był z kolaboracji z innymi artystami. Ma na koncie wyprodukowanie całego albumu ‘Lot022’ Kaza Bałagane, który został okrzyknięty najlepszym undergroundowym krążkiem w polskim rapie w 2015 roku. Jego utwór ‘Znowu nie ma jej’ nagrany z duetem producenckim MXF spotkał się z dużym uznaniem zarówno wśród internautów jak i części rozgłośni radiowych. Dotychczasowy dorobek artystyczny Smolastego zamyka wydany własnym sumptem mixtape ‘Mr Hennessy’.

Na początku 2017 roku Smolasty został wybrany jako jeden z Młodych Wilków do piątej edycji tej akcji organizowanej przez popkiller.pl.

Music video by Smolasty performing Cały klub to my. (P) 2017 The Copyright in this audiovisual recording is owned by Warner Music Poland Sp. z.o.o.

Facebook