Rüyada Başörtüsü Görmek Tabiri ve YorumuRüyada başörtüsü görmek
Rüyada başörtüsü kaderine razı olmayı bilen, elindekilerle yetinen, yumuşak başlı, kendi yağında kavrularak yaşamaya tamah eden kişiye yorumlanır. Rüyada başörtüsü görmek evlenmemiş ve bekar kişiler için nikah olarak yorumlanır. Yeşil renk başörtüsü huzurlu ve mutlu bir aile yaşamına yorumlanır.Koyu, açık renklerde ve al renkte başörtüsü görmek herkesi şaşırtacak ama mutluluk verecek bir adım atmak, mor renkteki başörtüsü ise toplumda tanınan ve saygınlığı olan birinin izdivaç yapmasına yorumlanır.
Solgun renkler ise aile ve evlilik hayatında meydana gelecek olan sorunlara ve sıkıntılara yani geçimsizliğe yorumlanır. Rüyada başörtüsü görmek aynı zamanda yüksek ahlaklı, güzel ve görgülü bir hanım ile kız tabir olunur. Rüyada başörtüsü gören kişi bir kız evlat sahibi olacak ve evladının uzun ve güzel bir hayatı olacağına yorumlanır. Başörtüsünün uçması demek eşlerin boşanmasına yorumlanır. Kadının başörtüsünün uçması kocası tarafından terk edilmesine yorumlanır, başörtüsünün geri gelmesi ise kocasıyla arasının düzelmesine yorumlanır.

Rüya tabiri başörtüsü görmek konusunda Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise başörtüsü görmek ile ilgili rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir.

Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek anlamında olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır.

Bazen ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınız da ve yorumlarken rüyada başörtüsü görmek yorumu ile ilgili dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.

Rüyada başörtüsü görmek veya Rüyada başörtüsü görmek ne demek tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz. Ayrıca Bu rüya tabiri ile ilgili Benzer Rüyaları incelemek için alttaki benzer Rüya Tabirlerine bakabilirsiniz.

http://www.ruyatabirleriniz.org/ruyada-basortusu-gormek-yorumu/

Bu rüya ile ilgili Daha detaylı rüya tabiri ve rüya yorumları hakkında bilgi almak için rüya tabirleriniz adlı sitemizde rüya rehberi, islami rüya tabirleri, dini rüya tabirlerini bulabilirsiniz.

Güncel Rüya Tabirleri ve Yorumları
Umarım Rüya Tabirleri videolarımız dan memnun kalırsınız. İyi seyirler.

Aktif olmaya çalıştığım dijital medya linklerim:
http://www.ruyatabirleriniz.org/

Rüya Tabirleri diğer sosyal medya ağlarımız:
- Güncel takip etmek için "abone olun http://www.youtube.com/c/RuyaTabirlerim
- Rüya Tabirleri "Facebook sayfası"http://www.facebook.com/ruyatabirlerin
- Rüya Tabirleri "Twitter sayfası" http://twitter.com/ruya_tabiriniz
- Google+ profilim http://plus.google.com/u/0/+RuyaTabirlerim

Audionautix sanatçısının Epic TV Theme adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (http://creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır.
Sanatçı: http://audionautix.com/x

Facebook