Czas: 37:12

Odsłony: 39 180

95 14

Dodany: 2016-04-19 23:15:59

Autor: OTEVŘETE OČI Open Your Eyes

Kategoria: Edukacja

armagedongedeonbabylonjesusježíšapokalipsa

Armagedon aktuální Biblický výklad z roku 2016 - Dag Batchelor (SK dabing)Výklad proroctiev; udalosti doby konca, co když už je tu ...
Čo je to Armagedon? Je to 3. svetová vojna, prírodná katastrofa alebo útok z vesmíru? Prednáška prináša biblický pohľad na Armagedon v kontexte 7 posledných rán a iných udalostí Apokalypsy.
Vyschnutie rieky Eufrat, králi od východu slnka, traja nečistí duchovia podobní žabám... Význam hebr. slova "Har-mageddon". Paralely zo starého zákona. Dolina Jozafat. Ako prorocké predpovede ovplyvňujú môj osobný život?

Doug Batchelor je prezident a rečník medzinárodnej evanjelizačnej a televíznej spoločnosti Amazing Facts Ministries. http://www.amazingfacts.org/. Zároveň pôsobí ako kazateľ v Kalifornii, USA. Je autorom mnohých kníh, z ktorej najznámejšou je jeho osobný príbeh "Najbohatší jaskynný muž" (slov.: Muž z jaskyne).

Ne všechny otázky přinášejí uspokojení. Proto přináším informace, které přinášejí uspokojení:
„Ale jakož vyšší jsou nebesa než země, tak převyšují cesty mé cesty vaše, a myšlení má myšlení vaše.“ (Iz 55,9) ... Aneb naše plány nejsou vždy Božími plány!

Ten, který nám rozumí lépe než rozumíme sami sobě, nám často ve své láskyplné péči a zájmu o nás nechce dovolit, abychom sobecky hledali uspokojení své vlastní ctižádosti. Často naše plány selhávají, aby Boží plány s námi mohly být úspěšné.
V životě, který má přijít, budou zjevena tajemství, která nás zde trápila a byla pro nás zklamáním. Poznáme, že naše domněle nevyslyšené modlitby a zklamané naděje nám byly těmi největšími požehnáními. (MH 473,474)

AUTOR KANÁLU: Zbyněk Čep

VÍCE INFO NA (LINK CHANEL): http://www.otevreteoci.cz/

FACEBOOK: http://www.facebook.com/otevreteoci2017/

LINK Bible: http://www.bible-online.cz/

VŠE O JEŽIŠI KRISTU: http://www.otevreteoci.cz/jezis-kristus2/

VIDA O KRISTU: http://cms.otevrioci3.webnode.cz/jezis-kristus2/videogalerie-prime-poslelstvi-jezise-krista/

PODPORA KANÁLU:
Chcete-li podpořit tento kanál a ostatní moje projekty související s Otevřete Oči? Mojí činnost financuji pouze z vlastních zdrojů , můžete mi finančně podpořit, zašlete-li libovolnou částku na č.ú.:670100-2209805060/6210 IBAN:CZ4262106701002209805060 SWIFT:BREXCZPPXXX

Děkuji všem za jakoukoliv podporu Zbyněk Čep :-)

Facebook